DEĞİŞİM
 
 

 1 ) Ürün değişiminin nedeni beden, renk veya model ise, müşteri kaynaklı bir değişim ise ürün değişimlerinde kargo ücretinin bir kısmını müşteri diğer kısmını firmamız karşılamaktadır.

 

 2 ) Şayet ürün ile ilgili bir sorun varsa, ürün defolu ise, defolu ürünün Mevaderi'ye gönderimi ve yeni ürünün tekrar alıcıya gönderimi ile ilgili kargo ücretleri Mevaderi tarafından karşılanır.

 

 3 ) Ürünü değişim için gönderiminizde kargo ücretini ödemeyiniz, ürün değişimi yapıldıktan sonra size geldiğinde kargo ücretini ödeyeceksiniz.

 

 4 ) Ürünü kargolarken faturasının alt nusası veya tümü sizde kalabilir.

 

 5 ) Yanlış paketleme yapılmış ürünlerde kargo süresince çıkabilecek sorunlar size mal olabilir. Paketlemenizi yaparken doğru, dikkatli ve eksiksiz yapmaya özen gösteriniz.

 

 6 ) Paketlemeyi yaparken paketin içine İsim Soyisim, Telefon, Adres ve ürün değişim nedenini (1 Beden büyüğü ile değiştirilmesini talep ediyorum, ürünün rengi siyah ama kırmızı ile değiştirilmesini talep ediyorum veya "şu" kodlu bir ürünle değiştirilmesini talep ediyorum gibi) mutlaka açık bir şekilde belirtiniz.

 

 7 ) Ürünü doğru paketleyip Aras Kargoya "Men Deri Veysi Men, Aras Kargo Kodu : 1800444311051" kodu ile teslim edip kargo teslim fişini mutlaka alıp saklayınız.

 

 

 

 

İADE ŞARTLARI

 

 

 

  1 ) "Beğenmedim iade etmek istiyorum" ürün iadesinde

 

         a) K.Kartı ile ödeme yapılmışsa, alıcıya ücret iadesi yapılırken 15 TL kesinti yapılır.

         b) Kapıda ödemeli ürün alınmışsa, alıcıya ücret iadesi yapılırken 20 TL kesinti yapılır.

(Sözleşmede belirtilmektedir.)

 

 

  2 ) Ürün alındıktan sonraki 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin eksiksiz faturası, kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

  

  3 ) Faturası eksik olan ürünlerin iadesi kabul edilmez. 


  4 ) Mevaderi.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten sonra iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri olmaması halinde iade kabul edilmez.

 

  5 ) İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.

 

  6 ) Ürünü faturası ile beraber olacak şekilde paketlemesini yapınız. Güvenliğiniz için faturanın fotokopisini çekip saklayınız para hesabınıza iade edildiğinde faturanın hükmü kalmayacaktır.

 

  7 ) Ürün paketlemesini doğru ve eksiksiz yaptıktan sonra Aras Kargoya "Men Deri Veysi Men, Aras Kargo kodu : 1800444311051" kodu ile teslim edip kargo fişini paranız hesabınıza yatana kadar saklı tutunuz. Kargo ücretini vermeyiniz.

 

 

 

İade süresi kaç gün?

 

 

 

Genel olarak satın aldığınız ürünleri tahrip etmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

 

 

 

 

 ANLAŞMALI KARGOMUZ

 

 

Aras Kargo 
Anlaşma adı 
Men deri veysi men 
Kod: 1800444311051

 

 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR